all

You are here

Status message

Finding your current location ...
E.g., 09/30/2020
Friday, September 18, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Aux Gym New Richmond Noggle 3-4GR W 17-25, 25-19, 15-9 Williamsburg Book 3-4GR completed
06:00pm Main Gym Oak Hills McNulty 6GR L 17-25, 17-25, 11-15 Oak Hills Hacker 6GR completed
06:00pm Main Gym Williamsburg LaGrange 3-4GR L 6-25, 16-25, 11-15 Batavia Kissee 3-4GR completed
06:45pm Aux Gym New Richmond Corwin 6GR L 18-25, 20-25, 14-16 New Richmond Bennett 6GR completed
07:15pm Main Gym Oak Hills Rouse 6GR L 17-25, 15-25, 9-15 Oak Hills Prue 6GR completed
07:15pm Main Gym Williamsburg West 6GR L 12-25, 25-21, 7-15 New Richmond Lally 6GR completed
Saturday, September 19, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Indian Hill Cicchinelli 3-4GR L 21-25, 20-25, 8-15 Madeira Crowley 3-4GR completed
09:00am Main Gym Oak Hills Williams 3-4GR L 20-25, 22-25, 12-15 Oak Hills Meyer 3-4GR completed
09:00am Main Gym Oak Hills Abrams 6GR L 20-25, 10-25, 13-15 Oak Hills Tharp 6GR completed
09:00am Court #2 Milford Hill 3-4GR L 9-25, 15-25, 5-15 Mason Oppy 3-4GR completed
09:00am Main Gym White Oak Braun 3-4GR L 21-25, 26-24, 7-15 Oak Hills Braun 3-4GR completed
09:00am Aux Gym New Richmond Corwin 6GR W 25-17, 30-32, 15-13 Batavia Maynard 6GR completed
09:00am Main Gym Williamsburg Harmon 3-4GR L 14-25, 20-25, 8-15 Batavia Kissee 3-4GR completed
09:00am Court #6 Madeira Tinsler 6GR W 25-16, 14-25, 16-14 Madeira Hambidge 6GR completed
09:00am Court #5 Mason Bricking 5GR W 12-25, 25-11, 15-8 Milford Mandel 5GR completed
10:00am Main Gym Wyoming Cordes 3-4GR L 25-12, 10-25, 8-15 Lebanon Burns 3-4GR completed
10:00am Main Gym MVCA DeBra 3-4GR L 15-25, 10-25, 9-15 Norwood Stacy 3-4GR completed
10:15am Main Gym Indian Hill Larkin 3-4GR L 15-25, 11-25, 2-15 Goshen Scherzinger 3-4GR completed
10:15am Main Gym Oak Hills Tenkman 3-4GR L 4-25, 18-25, 14-16 White Oak Griffin 3-4GR completed
10:15am Main Gym Oak Hills Hacker 6GR W 25-17, 25-21, 15-5 White Oak McGranahan 6GR completed
10:15am Court #2 Milford Laux 3-4GR L 23-25, 9-25, Lebanon Rehberg 3-4GR completed
10:15am Main Gym White Oak Warren 5GR W 25-20, 25-16, 15-8 Springdale Wells 5GR completed
10:15am Main Gym Williamsburg LaGrange 3-4GR L 25-20, 23-25, 7-15 New Richmond Noggle 3-4GR completed
10:15am Court #6 Deer Park Beach 6GR L 15-25, 16-25, 8-15 Sycamore Downing 6GR completed
10:15am Court #5 Milford Thompson 6GR L 24-26, 17-25, 13-15 Goshen Burke 6GR completed
10:30am Court #1 Seven Hills Patel 5GR W 25-7, 25-18, 15-10 Norwood Thompson 5GR completed
11:15am Main Gym Wyoming Falhaber 6GR W 25-18, 20-25, 15-4 Goshen Durbin 6GR completed
11:15am Main Gym MVCA Huber 5GR L 20-25, 23-25, 15-12 Indian Hill Burroughs 5GR completed
11:15am Court #3 Sycamore Allen 3-4GR L 20-25, 15-25, 11-15 Sycamore Gleisinger 3-4GR completed
11:30am Main Gym Indian Hill Schwartz 3-4GR W 6-25, 25-23, 15-11 Seven Hills Bowman 3-4GR completed
11:30am Main Gym Oak Hills McCarthy 6GR W 24-26, 25-11, 15-3 Oak Hills Rouse 6GR completed
11:30am Court #2 Mason Hall 3-4GR W 25-10, 25-2, 15-9 Goshen Ohnmeis 3-4GR completed
11:30am Main Gym White Oak Henschen 5GR L 19-25, 11-25, 12-15 Madeira Chu 5GR completed
11:30am Main Gym Williamsburg Feldhaus 6GR L 12-25, 17-25, 12-15 New Richmond Lally 6GR completed
11:30am Court #6 Goshen Chun 6GR W 25-15, 25-21, 15-6 Mason Hartsock 6GR completed
11:30am Court #5 Lebanon Burns 5-6GB W 25-21, 25-20, 17-15 Edgewood Reffitt 5-6GB completed
12:30pm Main Gym MVCA Irwin 6GR L 12-25, 12-25, 9-15 Indian Hill Ringer 6GR completed
12:30pm Court #3 Deer Park Richmond 5GR L 15-25, 6-25, 2-15 White Oak Kinross 5GR completed
12:45pm Main Gym Indian Hill Phillips 6GR L 14-25, 14-25, 15-8 Seven Hills Ridgeway 6GR completed
12:45pm Main Gym Oak Hills Prue 6GR L 6-25, 22-25, 5-15 White Oak Meece 6GR completed
12:45pm Court #2 Mason Cox 3-4GR L 14-25, 6-25, 14-16 Deer Park Querry 3-4GR completed
12:45pm Court #4 Mason Hugenberg 5-6GB W 25-17, 25-14, 15-4 Batavia Devore 5-6GB completed
12:45pm Main Gym White Oak Dennis 7-8GR W 21-25, 25-22, 15-8 Milford Geise 7-8GR completed
12:45pm Main Gym Williamsburg West 6GR L 9-25, 22-25, 15-8 Batavia Keith 6GR completed
12:45pm Court #2 Immaculate Conception Harrison 7-8GR L 21-25, 22-25, 6-15 White Oak Bratfish 7-8GR completed
12:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA L 5-25, 23-25, 10-15 Williamsburg Graves 5-6GB completed
12:45pm Court #5 Milford Vandergriff 7-8GR L 18-25, 11-25, 8-15 White Oak Mohamad 7-8GR completed
02:00pm Main Gym Oak Hills Waller 6GR L 18-25, 22-25, 8-15 Oak Hills McNulty 6GR completed
02:00pm Court #4 Mason Evans-Hubbard 5-6GA W 25-7, 25-14, 15-1 Williamsburg McCarty 5-6GB completed
02:00pm Court #2 Goshen Ritchie 5GR L 19-25, 14-25, 18-16 Sycamore Dershem 5GR completed
02:00pm Court #6 Sycamore Tilton 5-6GB L 20-25, 25-27, 15-3 Lebanon Coleman 5-6GB completed
Sunday, September 20, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Mason Cox 3-4GR W 25-23, 25-22, 11-15 Milford Laux 3-4GR completed
12:00pm Main Gym White Oak Braun 3-4GR L 16-25, 4-25, 11-15 Oak Hills Tenkman 3-4GR completed
12:00pm Main Gym Norwood Berling 6GR L 26-24, 22-25, 13-15 Immaculate Conception Harrison 6GR completed
12:00pm Court #5 Mason Stump 6GR L 25-22, 16-25, 5-15 Goshen Chun 6GR completed
12:30pm Court #4 Lebanon Coleman 5-6GB L 12-25, 22-25, 8-15 Mason Hugenberg 5-6GB completed
01:15pm Court #2 Mason Oppy 3-4GR W 25-15, 25-21, 15-8 Wyoming Cordes 3-4GR completed
01:15pm Main Gym White Oak Griffin 3-4GR W 25-5, 25-16, 15-10 Oak Hills Williams 3-4GR completed
01:15pm Main Gym Norwood Thompson 5GR L 20-25, 18-25, 12-15 Indian Hill Burroughs 5GR completed
01:15pm Court #5 Mason Bricking 5GR W 25-8, 25-3, 15-4 Deer Park Richmond 5GR completed
01:45pm Court #4 Lebanon Rehberg 5-6GB L 19-25, 14-25, 15-13 Sycamore Tilton 5-6GB completed
02:00pm Main Gym Williamsburg Souder 6GR L 22-25, 24-26, 12-15 Williamsburg Feldhaus 6GR completed
02:30pm Court #2 Lebanon Burns 3-4GR W 25-15, 25-14, 15-6 Sycamore Allen 3-4GR completed
02:30pm Main Gym Oak Hills Braun 3-4GR W 25-13, 25-14, 15-7 Oak Hills Meyer 3-4GR completed
02:30pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR L 5-25, 15-25, 7-15 Mason Hall 3-4GR completed
02:30pm Main Gym Norwood Stacy 3-4GR W 25-11, 25-19, 15-8 MVCA Szabo 3-4GR completed
02:30pm Court #5 Mason Hartsock 6GR W 18-25, 25-13, 15-10 Milford Thompson 6GR completed
02:45pm Court #6 Seven Hills Ridgeway 6GR L 14-25, 16-25, 5-15 Madeira Hambidge 6GR completed
03:15pm Gym 2 Springdale Wells 5GR L 19-25, 20-25, 12-15 Goshen Ritchie 5GR completed
03:15pm Main Gym Williamsburg McCarty 5-6GB W 25-12, 25-9, 15-11 Edgewood Davis 5-6GA completed
03:45pm Court #2 Lebanon Rehberg 3-4GR W 25-10, 25-22, 15-11 Milford Hill 3-4GR completed
03:45pm Main Gym White Oak Henschen 5GR L 16-25, 25-27, 15-11 Seven Hills Patel 5GR completed
03:45pm Court #5 Milford Mandel 5GR W 17-25, 25-11, 15-7 White Oak Warren 5GR completed
04:00pm Court #4 Goshen Durbin 6GR L 13-25, 22-25, 5-15 Springdale Knapp 6GR completed
04:00pm Court #5 Sycamore Dershem 5GR W 20-25, 25-19, 15-10 White Oak Kinross 5GR completed
04:00pm Court #6 Deer Park Querry 3-4GR W 25-12, 25-17, 15-11 Sycamore Gleisinger 3-4GR completed
04:30pm Main Gym Williamsburg Graves 5-6GB W 25-11, 25-20, 15-9 Lebanon Burns 5-6GB completed
05:00pm Main Gym White Oak Meece 6GR W 25-22, 25-21, 13-15 White Oak Selmeyer 6GR completed
05:15pm Court #4 Goshen Burke 6GR W 22-25, 25-17, 15-9 Milford Ellison 6GR completed
05:15pm Court #5 Madeira Chu 5GR L 22-25, 22-25, 15-12 MVCA Huber 5GR completed
05:15pm Court #6 Madeira Crowley 3-4GR W 25-21, 25-15, 15-5 MVCA DeBra 3-4GR completed
05:45pm Main Gym Williamsburg Harmon 3-4GR L 24-26, 16-25, 10-15 Williamsburg Book 3-4GR completed
06:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR L 20-25, 17-25, 9-15 Indian Hill Cicchinelli 3-4GR completed
06:15pm Main Gym White Oak McGranahan 6GR L 10-25, 15-25, 14-16 Oak Hills McCarthy 6GR completed
06:30pm Court #4 Sycamore Downing 6GR L 20-25, 22-25, 15-13 Wyoming Falhaber 6GR completed
06:30pm Court #5 Edgewood Reffitt 5-6GB L 5-25, 5-25, 8-15 Springboro Duncan 5-6GB completed
06:30pm Court #6 Indian Hill Larkin 3-4GR W 25-10, 25-9, 15-8 Indian Hill Schwartz 3-4GR completed
07:30pm Main Gym Oak Hills Tharp 6GR W 25-12, 25-8, 15-10 Oak Hills Waller 6GR completed
Friday, September 25, 2020
Game Time Gym Home Away Status
06:00pm Main Gym Oak Hills Rouse 6GR L 14-25, 4-25, 10-15 White Oak Meece 6GR completed
06:00pm Gym 2 Springdale Knapp 6GR W 25-20, 25-21, 15-9 Sycamore Downing 6GR completed
06:00pm Aux Gym New Richmond Noggle 3-4GR L 25-12, 20-25, 11-15 Batavia Kissee 3-4GR completed
06:00pm Main Gym Williamsburg Harmon 3-4GR L 13-25, 5-25, 10-15 Williamsburg LaGrange 3-4GR completed
06:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR L 22-25, 23-25, 13-15 Norwood Stacy 3-4GR completed
07:15pm Main Gym Oak Hills Abrams 6GR W 12-25, 25-12, 15-12 Oak Hills Hacker 6GR completed
07:15pm Gym 2 Springdale Pruitt 7-8GR L 12-25, 7-25, 3-15 White Oak Bratfish 7-8GR completed
07:15pm Aux Gym New Richmond Bennett 6GR L 18-25, 10-25, 12-15 Batavia Keith 6GR completed
07:15pm Main Gym Williamsburg Souder 6GR W 25-12, 25-9, 15-9 Batavia Maynard 6GR completed
07:15pm Court #2 Deer Park Querry 3-4GR L 21-25, 11-25, 15-5 Sycamore Allen 3-4GR completed
Saturday, September 26, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Indian Hill Schwartz 3-4GR L 9-25, 15-25, 8-15 Goshen Scherzinger 3-4GR completed
09:00am Main Gym Oak Hills Braun 3-4GR W 25-17, 25-18, 15-7 Oak Hills Williams 3-4GR completed
09:00am Court #2 Milford Hill 3-4GR L 17-25, 24-26, 9-15 Sycamore Gleisinger 3-4GR completed
09:00am Court #4 Lebanon Burns 5-6GB L 22-25, 25-22, 4-15 Edgewood Davis 5-6GA completed
09:00am Main Gym White Oak Griffin 3-4GR W 25-7, 25-8, 15-11 White Oak Braun 3-4GR completed
09:00am Aux Gym New Richmond Lally 6GR W 25-11, 25-22, 15-9 Williamsburg Souder 6GR completed
09:00am Court #2 Goshen Ritchie 5GR L 21-25, 17-25, 15-12 Milford Mandel 5GR completed
09:00am Court #5 Mason Hall 3-4GR W 25-13, 25-10, 15-5 Indian Hill Larkin 3-4GR completed
10:00am Main Gym Wyoming Cordes 3-4GR W 25-12, 25-20, 15-13 Sycamore Allen 3-4GR completed
10:00am Main Gym MVCA Szabo 3-4GR L 16-25, 19-25, 3-15 Madeira Crowley 3-4GR completed
10:00am Main Gym Batavia Kissee 3-4GR W 22-25, 25-16, 15-7 Williamsburg Book 3-4GR completed
10:15am Main Gym Indian Hill Cicchinelli 3-4GR L 7-25, 25-20, 7-15 Seven Hills Bowman 3-4GR completed
10:15am Main Gym Oak Hills Meyer 3-4GR L 15-25, 23-25, 15-8 Oak Hills Tenkman 3-4GR completed
10:15am Court #2 Milford Laux 3-4GR L 25-21, 5-25, 9-15 Lebanon Burns 3-4GR completed
10:15am Court #4 Mason Evans-Hubbard 5-6GA W 25-1, 25-3, 15-4 Lebanon Coleman 5-6GB completed
10:15am Main Gym White Oak Kinross 5GR W 25-11, 25-11, 15-9 Springdale Wells 5GR completed
10:15am Aux Gym New Richmond Corwin 6GR vs Williamsburg West 6GR scheduled
10:15am Court #2 Deer Park Richmond 5GR L 8-25, 3-25, 9-15 Sycamore Dershem 5GR completed
10:15am Court #5 Milford Thompson 6GR L 15-25, 11-25, 15-13 Mason Stump 6GR completed
10:30am Court #1 Seven Hills Ridgeway 6GR W 25-18, 25-13, 15-12 Madeira Tinsler 6GR completed
11:15am Main Gym Wyoming Falhaber 6GR W 25-20, 25-16, 10-15 Deer Park Beach 6GR completed
11:15am Main Gym MVCA DeBra 3-4GR W 25-8, 19-25, 15-8 Goshen Ohnmeis 3-4GR completed
11:15am Main Gym Batavia Maynard 6GR L 20-25, 22-25, 8-15 Williamsburg Feldhaus 6GR completed
11:30am Main Gym Indian Hill Burroughs 5GR W 15-25, 25-16, 15-10 White Oak Henschen 5GR completed
11:30am Main Gym Oak Hills Waller 6GR L 10-25, 13-25, 15-12 Oak Hills Abrams 6GR completed
11:30am Court #2 Mason Cox 3-4GR L 25-21, 15-25, 4-15 Mason Oppy 3-4GR completed
11:30am Court #4 Mason Hugenberg 5-6GB W 25-5, 25-2, 15-1 Lebanon Rehberg 5-6GB completed
11:30am Main Gym White Oak Warren 5GR W 6-25, 25-23, 15-13 Mason Bricking 5GR completed
11:30am Aux Gym New Richmond Noggle 3-4GR L 17-25, 16-25, 5-15 Williamsburg LaGrange 3-4GR completed
11:30am Court #2 Sycamore Tilton 5-6GB W 25-16, 23-25, 15-5 Edgewood Reffitt 5-6GB completed
11:30am Court #6 Goshen Chun 6GR W 25-18, 25-17, 15-5 Goshen Durbin 6GR completed
11:30am Court #5 Milford Ellison 6GR L 20-25, 17-25, 9-15 Mason Hartsock 6GR completed
11:45am Court #1 Seven Hills Patel 5GR L 21-25, 25-8, 10-15 Madeira Chu 5GR completed
12:30pm Main Gym MVCA Irwin 6GR L 27-25, 10-25, 6-15 Madeira Hambidge 6GR completed
12:30pm Main Gym Batavia Devore 5-6GB L 25-21, 18-25, 9-15 Williamsburg McCarty 5-6GB completed
12:45pm Main Gym Indian Hill Ringer 6GR W 25-11, 25-15, 15-6 Immaculate Conception Harrison 6GR completed
12:45pm Main Gym Oak Hills Prue 6GR W 25-14, 25-8, 15-4 White Oak McGranahan 6GR completed
12:45pm Court #2 Lebanon Rehberg 3-4GR W 25-18, 27-25, 12-15 Deer Park Querry 3-4GR completed
12:45pm Court #4 Springboro Duncan 5-6GB W 25-22, 25-23, 11-15 Williamsburg Graves 5-6GB completed
12:45pm Main Gym White Oak Selmeyer 6GR W 25-12, 25-11, 15-6 Oak Hills Rouse 6GR completed
12:45pm Court #5 Milford Geise 7-8GR W 20-25, 25-23, 15-8 Milford Vandergriff 7-8GR completed
02:00pm Main Gym Indian Hill Phillips 6GR L 15-25, 12-25, 15-13 Norwood Berling 6GR completed
02:00pm Main Gym Oak Hills McCarthy 6GR W 25-17, 25-20, 15-13 Oak Hills McNulty 6GR completed
02:00pm Main Gym White Oak Dennis 7-8GR W 25-7, 25-3, 15-10 Springdale Pruitt 7-8GR completed
03:15pm Main Gym Oak Hills Hacker 6GR L 4-25, 25-23, 8-15 Oak Hills Tharp 6GR completed
03:15pm Main Gym White Oak Bratfish 7-8GR W 25-8, 25-18, 15-6 Batavia Mosley 7-8GR completed
04:30pm Main Gym White Oak Mohamad 7-8GR W 25-11, 25-17, 14-16 Immaculate Conception Harrison 7-8GR completed
Sunday, September 27, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Lebanon Rehberg 3-4GR W 25-13, 20-25, 15-5 Mason Cox 3-4GR completed
12:00pm Main Gym White Oak Braun 3-4GR W 22-25, 25-21, 15-9 Oak Hills Meyer 3-4GR completed
12:00pm Main Gym Norwood Thompson 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
12:30pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR L 10-25, 14-25, 15-10 Mason Hall 3-4GR completed
01:00pm Court #4 Lebanon Coleman 5-6GB L 18-25, 26-24, 12-15 Batavia Devore 5-6GB completed
01:00pm Main Gym Batavia Keith 6GR L 24-26, 20-25, 6-15 New Richmond Lally 6GR completed
01:00pm Court #5 Mason Hartsock 6GR W 25-16, 25-19, 15-8 Goshen Burke 6GR completed
01:15pm Court #2 Lebanon Burns 3-4GR W 25-12, 25-17, 15-4 Milford Hill 3-4GR completed
01:15pm Main Gym White Oak Griffin 3-4GR W 25-7, 16-25, 16-14 Oak Hills Braun 3-4GR completed
01:15pm Main Gym Norwood Berling 6GR L 25-19, 13-25, 4-15 Indian Hill Ringer 6GR completed
01:30pm Court #3 Sycamore Gleisinger 3-4GR L 12-25, 15-25, 11-15 Wyoming Cordes 3-4GR completed
01:45pm Court #2 Indian Hill Larkin 3-4GR W 25-18, 25-17, 15-7 Indian Hill Cicchinelli 3-4GR completed
02:00pm Main Gym Williamsburg Book 3-4GR W 25-18, 25-14, 15-10 Williamsburg Harmon 3-4GR completed
02:15pm Court #4 Lebanon Rehberg 5-6GB L 9-25, 4-25, 2-15 Mason Evans-Hubbard 5-6GA completed
02:15pm Main Gym Batavia Mosley 7-8GR L 16-25, 22-25, 2-15 White Oak Mohamad 7-8GR completed
02:30pm Court #2 Mason Oppy 3-4GR W 25-14, 25-10, 15-6 Milford Laux 3-4GR completed
02:30pm Main Gym Oak Hills Tenkman 3-4GR W 25-19, 25-13, 15-8 Oak Hills Williams 3-4GR completed
02:30pm Court #6 Seven Hills Patel 5GR L 12-25, 18-25, 5-15 White Oak Henschen 5GR completed
02:45pm Court #3 Madeira Crowley 3-4GR L 25-5, 10-25, 6-15 Norwood Stacy 3-4GR completed
03:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR W 26-24, 27-25, 15-9 MVCA DeBra 3-4GR completed
03:15pm Main Gym Williamsburg West 6GR L 7-25, 10-25, 13-25 New Richmond Bennett 6GR completed
03:45pm Court #2 Milford Vandergriff 7-8GR W 20-25, 25-21, 16-14 White Oak Dennis 7-8GR completed
03:45pm Main Gym Oak Hills Tharp 6GR L 20-25, 23-25, 15-11 Oak Hills McCarthy 6GR completed
03:45pm Court #5 Edgewood Davis 5-6GA L 16-25, 16-25, 1-15 Springboro Duncan 5-6GB completed
03:45pm Court #6 MVCA Irwin 6GR L 10-25, 25-10, 13-15 Seven Hills Ridgeway 6GR completed
04:00pm Court #4 Goshen Durbin 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
04:15pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR W 26-24, 18-25, 15-12 MVCA Szabo 3-4GR completed
04:30pm Main Gym Williamsburg McCarty 5-6GB W 25-15, 25-7, 15-4 Lebanon Burns 5-6GB completed
05:00pm Court #2 Williamsburg Graves 5-6GB W 25-22, 25-19, 15-1 Sycamore Tilton 5-6GB completed
05:00pm Main Gym Oak Hills McNulty 6GR W 25-10, 25-19, 12-15 Oak Hills Prue 6GR completed
05:00pm Court #5 Edgewood Reffitt 5-6GB L 13-25, 7-25, 3-15 Mason Hugenberg 5-6GB completed
05:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR L 24-26, 12-25, 7-15 Madeira Hambidge 6GR completed
05:15pm Court #4 Deer Park Beach 6GR L 21-25, 18-25, 9-15 Springdale Knapp 6GR completed
06:15pm Court #2 Mason Stump 6GR W 25-13, 25-17, 15-8 Milford Ellison 6GR completed
06:15pm Court #5 Immaculate Conception Harrison 7-8GR W 25-16, 25-19, 12-15 Milford Geise 7-8GR completed
06:15pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR W 25-15, 25-8, 15-4 Indian Hill Phillips 6GR completed
06:30pm Court #4 Sycamore Downing 6GR L 17-25, 15-25, 11-15 Goshen Chun 6GR completed
Friday, October 02, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Court #5 Madeira Chu 5GR vs Norwood Thompson 5GR scheduled
05:30pm Court #6 Deer Park Beach 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
06:00pm Aux Gym New Richmond Corwin 6GR vs Williamsburg Souder 6GR scheduled
06:00pm Main Gym Williamsburg LaGrange 3-4GR vs Williamsburg Book 3-4GR scheduled
06:45pm Court #5 Deer Park Richmond 5GR vs Springdale Wells 5GR scheduled
06:45pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs Indian Hill Ringer 6GR scheduled
07:15pm Aux Gym New Richmond Bennett 6GR vs Batavia Maynard 6GR scheduled
07:15pm Main Gym Williamsburg Feldhaus 6GR vs Williamsburg West 6GR scheduled
08:00pm Court #5 Sycamore Dershem 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
08:00pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
08:15pm Court #2 Goshen Burke 6GR vs Wyoming Falhaber 6GR scheduled
08:15pm Court #3 Sycamore Downing 6GR vs Milford Ellison 6GR scheduled
Saturday, October 03, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Indian Hill Cicchinelli 3-4GR vs Goshen Scherzinger 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym Oak Hills Williams 3-4GR vs White Oak Braun 3-4GR scheduled
09:00am Court #2 Lebanon Burns 3-4GR vs Mason Cox 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym White Oak Warren 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
09:00am Court #5 Mason Evans-Hubbard 5-6GA vs Edgewood Reffitt 5-6GB scheduled
10:00am Aux Gym New Richmond Lally 6GR vs New Richmond Bennett 6GR scheduled
10:15am Main Gym MVCA DeBra 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Meyer 3-4GR vs White Oak Griffin 3-4GR scheduled
10:15am Court #2 Mason Oppy 3-4GR vs Lebanon Rehberg 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym White Oak Henschen 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
10:15am Court #5 Lebanon Coleman 5-6GB vs Williamsburg McCarty 5-6GB scheduled
10:30am Court #1 Seven Hills Patel 5GR vs Indian Hill Burroughs 5GR scheduled
11:15am Aux Gym New Richmond Noggle 3-4GR vs Madeira Crowley 3-4GR scheduled
11:30am Main Gym Indian Hill Phillips 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills Braun 3-4GR vs Oak Hills Tenkman 3-4GR scheduled
11:30am Court #2 Milford Mandel 5GR vs White Oak Kinross 5GR scheduled
11:30am Main Gym White Oak Meece 6GR vs White Oak McGranahan 6GR scheduled
11:30am Court #5 Mason Stump 6GR vs Mason Hartsock 6GR scheduled
11:45am Court #1 Seven Hills Ridgeway 6GR vs Immaculate Conception Harrison 6GR scheduled
12:30pm Main Gym Batavia Maynard 6GR vs Batavia Keith 6GR scheduled
12:45pm Main Gym Oak Hills Hacker 6GR vs Oak Hills Waller 6GR scheduled
12:45pm Court #2 Mason Bricking 5GR vs Goshen Ritchie 5GR scheduled
12:45pm Court #4 Mason Hugenberg 5-6GB vs Williamsburg Graves 5-6GB scheduled
12:45pm Main Gym White Oak Selmeyer 6GR vs Oak Hills McNulty 6GR scheduled
12:45pm Court #5 Milford Geise 7-8GR vs Batavia Mosley 7-8GR scheduled
01:00pm Court #1 MVCA Szabo 3-4GR vs Seven Hills Bowman 3-4GR scheduled
01:45pm Main Gym Batavia Devore 5-6GB vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
02:00pm Main Gym Oak Hills McCarthy 6GR vs Oak Hills Abrams 6GR scheduled
02:00pm Court #2 Mason Hall 3-4GR vs Indian Hill Schwartz 3-4GR scheduled
02:00pm Court #4 Springboro Duncan 5-6GB vs Lebanon Burns 5-6GB scheduled
02:00pm Main Gym White Oak Mohamad 7-8GR vs White Oak Bratfish 7-8GR scheduled
02:00pm Court #5 Milford Vandergriff 7-8GR vs Springdale Pruitt 7-8GR scheduled
03:15pm Main Gym Oak Hills Prue 6GR vs Oak Hills Tharp 6GR scheduled
03:15pm Main Gym White Oak Dennis 7-8GR vs Immaculate Conception Harrison 7-8GR scheduled
Sunday, October 04, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Main Gym White Oak Bratfish 7-8GR vs Milford Geise 7-8GR scheduled
12:00pm Main Gym Norwood Stacy 3-4GR vs Indian Hill Cicchinelli 3-4GR scheduled
12:45pm Court #4 MVCA Szabo 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
12:45pm Court #5 Indian Hill Burroughs 5GR vs Madeira Chu 5GR scheduled
12:45pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
01:00pm Main Gym Batavia Kissee 3-4GR vs Williamsburg Harmon 3-4GR scheduled
01:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs Indian Hill Schwartz 3-4GR scheduled
01:15pm Main Gym White Oak Kinross 5GR vs Mason Bricking 5GR scheduled
01:15pm Main Gym Norwood Thompson 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
02:00pm Gym 2 Springdale Wells 5GR vs Sycamore Dershem 5GR scheduled
02:00pm Court #5 MVCA Huber 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
02:00pm Court #6 MVCA Irwin 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
02:15pm Main Gym Batavia Keith 6GR vs New Richmond Corwin 6GR scheduled
02:15pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Mason Hall 3-4GR scheduled
02:30pm Main Gym White Oak McGranahan 6GR vs Oak Hills Rouse 6GR scheduled
02:30pm Main Gym Norwood Berling 6GR vs Madeira Hambidge 6GR scheduled
03:15pm Gym 2 Springdale Knapp 6GR vs Wyoming Falhaber 6GR scheduled
03:15pm Court #5 Goshen Ritchie 5GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
03:15pm Court #6 Goshen Chun 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled
03:30pm Main Gym Batavia Mosley 7-8GR vs White Oak Dennis 7-8GR scheduled
03:30pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Milford Hill 3-4GR scheduled
03:45pm Court #4 Springboro Duncan 5-6GB vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
03:45pm Main Gym Oak Hills Waller 6GR vs Oak Hills McCarthy 6GR scheduled
03:45pm Court #5 Seven Hills Bowman 3-4GR vs Goshen Scherzinger 3-4GR scheduled
04:30pm Gym 2 Springdale Pruitt 7-8GR vs White Oak Mohamad 7-8GR scheduled
04:30pm Court #5 Sycamore Tilton 5-6GB vs Edgewood Davis 5-6GA scheduled
04:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
04:45pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Milford Laux 3-4GR scheduled
05:00pm Main Gym Oak Hills Abrams 6GR vs Oak Hills Prue 6GR scheduled
05:00pm Court #5 Milford Thompson 6GR vs Sycamore Downing 6GR scheduled
05:45pm Court #5 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs Milford Vandergriff 7-8GR scheduled
05:45pm Court #6 Indian Hill Ringer 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
06:00pm Court #2 Deer Park Querry 3-4GR vs Wyoming Cordes 3-4GR scheduled
06:15pm Main Gym Oak Hills Tharp 6GR vs White Oak Selmeyer 6GR scheduled
06:15pm Court #5 Milford Ellison 6GR vs Goshen Durbin 6GR scheduled
Friday, October 09, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Main Gym Williamsburg Harmon 3-4GR vs New Richmond Noggle 3-4GR scheduled
05:45pm Main Gym White Oak Henschen 5GR vs Indian Hill Burroughs 5GR scheduled
06:00pm Gym 2 Springdale Knapp 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
06:45pm Main Gym Williamsburg Feldhaus 6GR vs Batavia Keith 6GR scheduled
07:00pm Main Gym Oak Hills McCarthy 6GR vs Oak Hills Hacker 6GR scheduled
07:15pm Gym 2 Springdale Pruitt 7-8GR vs Milford Geise 7-8GR scheduled
08:00pm Main Gym Williamsburg Souder 6GR vs New Richmond Bennett 6GR scheduled
08:15pm Main Gym White Oak Dennis 7-8GR vs White Oak Bratfish 7-8GR scheduled
Saturday, October 10, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Indian Hill Larkin 3-4GR vs MVCA Szabo 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym Oak Hills Williams 3-4GR vs White Oak Griffin 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym Oak Hills Abrams 6GR vs White Oak Meece 6GR scheduled
09:00am Court #2 Lebanon Rehberg 3-4GR vs Lebanon Burns 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym Williamsburg Book 3-4GR vs New Richmond Noggle 3-4GR scheduled
09:00am Court #6 Deer Park Beach 6GR vs Goshen Burke 6GR scheduled
09:00am Court #5 Milford Mandel 5GR vs Springdale Wells 5GR scheduled
10:00am Main Gym Wyoming Cordes 3-4GR vs Mason Oppy 3-4GR scheduled
10:00am Main Gym MVCA Huber 5GR vs Madeira Chu 5GR scheduled
10:00am Main Gym Batavia Kissee 3-4GR vs Williamsburg LaGrange 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Indian Hill Schwartz 3-4GR vs Indian Hill Cicchinelli 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Tenkman 3-4GR vs White Oak Braun 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Hacker 6GR vs Oak Hills Prue 6GR scheduled
10:15am Court #2 Milford Laux 3-4GR vs Sycamore Allen 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Williamsburg Graves 5-6GB vs Mason Evans-Hubbard 5-6GA scheduled
10:15am Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
10:15am Court #5 Mason Bricking 5GR vs Sycamore Dershem 5GR scheduled
11:15am Main Gym Wyoming Falhaber 6GR vs Milford Ellison 6GR scheduled
11:15am Main Gym MVCA Irwin 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
11:15am Main Gym Batavia Maynard 6GR vs New Richmond Lally 6GR scheduled
11:30am Main Gym Indian Hill Burroughs 5GR vs Norwood Thompson 5GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills Meyer 3-4GR vs Oak Hills Braun 3-4GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills McNulty 6GR vs White Oak McGranahan 6GR scheduled
11:30am Court #2 Mason Hall 3-4GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
11:30am Court #4 Lebanon Burns 5-6GB vs Sycamore Tilton 5-6GB scheduled
11:30am Main Gym Williamsburg McCarty 5-6GB vs Springboro Duncan 5-6GB scheduled
11:30am Court #3 Goshen Ritchie 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
11:30am Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Immaculate Conception Harrison 6GR scheduled
11:30am Court #5 Milford Vandergriff 7-8GR vs Batavia Mosley 7-8GR scheduled
12:15pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
12:45pm Main Gym Indian Hill Phillips 6GR vs Indian Hill Ringer 6GR scheduled
12:45pm Main Gym Oak Hills Tharp 6GR vs Oak Hills Rouse 6GR scheduled
12:45pm Court #2 Mason Cox 3-4GR vs Sycamore Gleisinger 3-4GR scheduled
12:45pm Court #4 Lebanon Rehberg 5-6GB vs Lebanon Coleman 5-6GB scheduled
12:45pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Batavia Devore 5-6GB scheduled
12:45pm Court #6 Sycamore Downing 6GR vs Mason Hartsock 6GR scheduled
12:45pm Court #5 Milford Geise 7-8GR vs White Oak Mohamad 7-8GR scheduled
01:30pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Goshen Ohnmeis 3-4GR scheduled
02:00pm Main Gym Oak Hills Waller 6GR vs White Oak Selmeyer 6GR scheduled
02:00pm Court #3 Edgewood Davis 5-6GA vs Mason Hugenberg 5-6GB scheduled
02:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs Springdale Pruitt 7-8GR scheduled
Sunday, October 11, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Milford Hill 3-4GR vs Wyoming Cordes 3-4GR scheduled
12:00pm Court #4 Mason Hugenberg 5-6GB vs Lebanon Burns 5-6GB scheduled
12:00pm Main Gym White Oak Warren 5GR vs White Oak Kinross 5GR scheduled
12:00pm Main Gym Norwood Stacy 3-4GR vs Goshen Ohnmeis 3-4GR scheduled
12:00pm Court #5 Lebanon Rehberg 5-6GB vs Williamsburg McCarty 5-6GB scheduled
01:00pm Main Gym Batavia Keith 6GR vs Williamsburg Souder 6GR scheduled
01:15pm Court #2 Mason Oppy 3-4GR vs Deer Park Querry 3-4GR scheduled
01:15pm Court #4 Mason Evans-Hubbard 5-6GA vs Edgewood Davis 5-6GA scheduled
01:15pm Main Gym White Oak Meece 6GR vs Oak Hills Tharp 6GR scheduled
01:15pm Main Gym Norwood Thompson 5GR vs Madeira Chu 5GR scheduled
01:15pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
01:15pm Court #5 Mason Hartsock 6GR vs Goshen Durbin 6GR scheduled
02:00pm Main Gym Williamsburg LaGrange 3-4GR vs Williamsburg Harmon 3-4GR scheduled
02:00pm Court #2 Indian Hill Ringer 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
02:15pm Main Gym Batavia Devore 5-6GB vs Williamsburg Graves 5-6GB scheduled
02:30pm Court #2 Mason Hall 3-4GR vs Goshen Ritchie 5GR scheduled
02:30pm Court #4 Lebanon Coleman 5-6GB vs Edgewood Reffitt 5-6GB scheduled
02:30pm Main Gym White Oak Selmeyer 6GR vs Oak Hills Abrams 6GR scheduled
02:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Sycamore Downing 6GR scheduled
02:30pm Court #5 Milford Ellison 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled
03:15pm Main Gym Williamsburg Book 3-4GR vs Batavia Kissee 3-4GR scheduled
03:15pm Court #2 Sycamore Tilton 5-6GB vs Springboro Duncan 5-6GB scheduled
03:30pm Main Gym Batavia Mosley 7-8GR vs Immaculate Conception Harrison 7-8GR scheduled
03:45pm Main Gym White Oak Bratfish 7-8GR vs Milford Vandergriff 7-8GR scheduled
03:45pm Court #6 Goshen Chun 6GR vs Springdale Knapp 6GR scheduled
03:45pm Court #5 Milford Thompson 6GR vs Wyoming Falhaber 6GR scheduled
04:30pm Main Gym Williamsburg Feldhaus 6GR vs New Richmond Corwin 6GR scheduled
05:00pm Main Gym White Oak Mohamad 7-8GR vs White Oak Dennis 7-8GR scheduled
05:00pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
05:45pm Main Gym Williamsburg West 6GR vs Batavia Maynard 6GR scheduled
06:15pm Main Gym Oak Hills Prue 6GR vs Oak Hills Waller 6GR scheduled
07:30pm Main Gym Oak Hills Rouse 6GR vs Oak Hills McNulty 6GR scheduled
Friday, October 16, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Aux Gym New Richmond Noggle 3-4GR vs Williamsburg Harmon 3-4GR scheduled
05:45pm Main Gym White Oak Griffin 3-4GR vs Oak Hills Tenkman 3-4GR scheduled
06:00pm Gym 2 Springdale Wells 5GR vs Mason Bricking 5GR scheduled
06:00pm Main Gym Williamsburg Souder 6GR vs Williamsburg West 6GR scheduled
06:45pm Aux Gym New Richmond Lally 6GR vs New Richmond Corwin 6GR scheduled
07:00pm Main Gym Oak Hills Williams 3-4GR vs Oak Hills Braun 3-4GR scheduled
07:15pm Gym 2 Springdale Knapp 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
07:15pm Main Gym Williamsburg McCarty 5-6GB vs Sycamore Tilton 5-6GB scheduled
08:00pm Aux Gym New Richmond Bennett 6GR vs Williamsburg Feldhaus 6GR scheduled
Saturday, October 17, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Indian Hill Ringer 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
09:00am Main Gym Oak Hills Meyer 3-4GR vs Oak Hills Williams 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym White Oak Selmeyer 6GR vs Oak Hills Hacker 6GR scheduled
09:00am Aux Gym New Richmond Lally 6GR vs Williamsburg Feldhaus 6GR scheduled
10:00am Court #4 Mason Hugenberg 5-6GB vs Sycamore Tilton 5-6GB scheduled
10:00am Main Gym Wyoming Cordes 3-4GR vs Milford Laux 3-4GR scheduled
10:00am Main Gym MVCA DeBra 3-4GR vs Indian Hill Schwartz 3-4GR scheduled
10:00am Main Gym Batavia Kissee 3-4GR vs New Richmond Noggle 3-4GR scheduled
10:00am Court #5 Lebanon Burns 3-4GR vs Mason Oppy 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Seven Hills Ridgeway 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Braun 3-4GR vs White Oak Braun 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym White Oak Meece 6GR vs Oak Hills Waller 6GR scheduled
10:15am Aux Gym New Richmond Bennett 6GR vs Williamsburg Souder 6GR scheduled
11:15am Court #4 Lebanon Coleman 5-6GB vs Edgewood Davis 5-6GA scheduled
11:15am Main Gym Wyoming Falhaber 6GR vs Goshen Chun 6GR scheduled
11:15am Main Gym MVCA Szabo 3-4GR vs Goshen Scherzinger 3-4GR scheduled
11:15am Main Gym Batavia Maynard 6GR vs New Richmond Corwin 6GR scheduled
11:15am Court #5 Milford Ellison 6GR vs Springdale Knapp 6GR scheduled
11:30am Main Gym Norwood Stacy 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills Rouse 6GR vs Oak Hills Abrams 6GR scheduled
11:30am Main Gym White Oak Kinross 5GR vs Goshen Ritchie 5GR scheduled
12:30pm Court #4 Lebanon Rehberg 5-6GB vs Williamsburg Graves 5-6GB scheduled
12:30pm Main Gym MVCA Huber 5GR vs Norwood Thompson 5GR scheduled
12:30pm Main Gym Batavia Devore 5-6GB vs Lebanon Burns 5-6GB scheduled
12:30pm Court #5 Mason Stump 6GR vs Sycamore Downing 6GR scheduled
12:45pm Main Gym Oak Hills Prue 6GR vs Oak Hills McCarthy 6GR scheduled
12:45pm Main Gym White Oak McGranahan 6GR vs Oak Hills Tharp 6GR scheduled
01:45pm Court #4 Mason Evans-Hubbard 5-6GA vs Springboro Duncan 5-6GB scheduled
01:45pm Main Gym Batavia Mosley 7-8GR vs Springdale Pruitt 7-8GR scheduled
01:45pm Court #5 Mason Hartsock 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled
02:00pm Main Gym White Oak Mohamad 7-8GR vs Milford Vandergriff 7-8GR scheduled
03:00pm Court #5 Milford Geise 7-8GR vs White Oak Dennis 7-8GR scheduled
03:15pm Main Gym White Oak Bratfish 7-8GR vs Immaculate Conception Harrison 7-8GR scheduled
04:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR vs Madeira Crowley 3-4GR scheduled
04:00pm Court #4 Deer Park Richmond 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
04:00pm Court #6 Deer Park Querry 3-4GR vs Milford Hill 3-4GR scheduled
05:15pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Mason Cox 3-4GR scheduled
05:15pm Court #4 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
05:15pm Court #6 Sycamore Dershem 5GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
06:30pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Lebanon Rehberg 3-4GR scheduled
06:30pm Court #4 Madeira Hambidge 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
06:30pm Court #6 Madeira Chu 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
Sunday, October 18, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Lebanon Rehberg 3-4GR vs Sycamore Allen 3-4GR scheduled
12:00pm Court #4 Mason Cox 3-4GR vs Wyoming Cordes 3-4GR scheduled
12:00pm Main Gym White Oak Braun 3-4GR vs White Oak Griffin 3-4GR scheduled
12:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs Seven Hills Bowman 3-4GR scheduled
12:00pm Court #3 Indian Hill Schwartz 3-4GR vs MVCA Szabo 3-4GR scheduled
12:00pm Main Gym Norwood Thompson 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
12:00pm Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Goshen Burke 6GR scheduled
12:00pm Court #5 Milford Mandel 5GR vs Mason Bricking 5GR scheduled
01:00pm Main Gym Batavia Mosley 7-8GR vs White Oak Bratfish 7-8GR scheduled
01:15pm Court #2 Milford Laux 3-4GR vs Milford Hill 3-4GR scheduled
01:15pm Court #4 Lebanon Burns 5-6GB vs Mason Evans-Hubbard 5-6GA scheduled
01:15pm Main Gym Oak Hills Tenkman 3-4GR vs Oak Hills Meyer 3-4GR scheduled
01:15pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Norwood Stacy 3-4GR scheduled
01:15pm Court #3 Indian Hill Burroughs 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
01:15pm Main Gym Norwood Berling 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
01:15pm Court #6 Sycamore Dershem 5GR vs Goshen Ritchie 5GR scheduled
01:15pm Court #5 Milford Thompson 6GR vs Goshen Chun 6GR scheduled
02:00pm Gym 2 Springdale Wells 5GR vs Mason Hall 3-4GR scheduled
02:00pm Main Gym Williamsburg Book 3-4GR vs Williamsburg LaGrange 3-4GR scheduled
02:15pm Main Gym Batavia Keith 6GR vs Williamsburg West 6GR scheduled
02:30pm Court #2 Mason Oppy 3-4GR vs Sycamore Gleisinger 3-4GR scheduled
02:30pm Court #4 Springboro Duncan 5-6GB vs Mason Hugenberg 5-6GB scheduled
02:30pm Main Gym White Oak Kinross 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
02:30pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
02:30pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
02:30pm Court #6 Madeira Chu 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
02:30pm Court #5 Milford Vandergriff 7-8GR vs Milford Geise 7-8GR scheduled
03:15pm Gym 2 Springdale Pruitt 7-8GR vs White Oak Dennis 7-8GR scheduled
03:15pm Main Gym Williamsburg Graves 5-6GB vs Lebanon Coleman 5-6GB scheduled
03:45pm Court #2 Lebanon Burns 3-4GR vs Deer Park Querry 3-4GR scheduled
03:45pm Main Gym Oak Hills McNulty 6GR vs White Oak Meece 6GR scheduled
03:45pm Court #2 Indian Hill Cicchinelli 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
03:45pm Court #3 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs White Oak Mohamad 7-8GR scheduled
03:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA vs Batavia Devore 5-6GB scheduled
05:00pm Main Gym White Oak McGranahan 6GR vs White Oak Selmeyer 6GR scheduled
Friday, October 23, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Aux Gym New Richmond Corwin 6GR vs Williamsburg Feldhaus 6GR scheduled
06:00pm Gym 2 Springdale Wells 5GR vs White Oak Kinross 5GR scheduled
06:45pm Aux Gym New Richmond Bennett 6GR vs Williamsburg West 6GR scheduled
07:15pm Gym 2 Springdale Knapp 6GR vs Goshen Burke 6GR scheduled
08:00pm Aux Gym New Richmond Lally 6GR vs Batavia Keith 6GR scheduled
Saturday, October 24, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Oak Hills Williams 3-4GR vs Oak Hills Tenkman 3-4GR scheduled
09:00am Main Gym Oak Hills Abrams 6GR vs White Oak McGranahan 6GR scheduled
09:00am Court #2 Milford Hill 3-4GR vs Mason Cox 3-4GR scheduled
09:00am Court #4 Lebanon Burns 5-6GB vs Lebanon Coleman 5-6GB scheduled
09:00am Main Gym Williamsburg Harmon 3-4GR vs Goshen Ohnmeis 3-4GR scheduled
09:00am Court #2 Deer Park Querry 3-4GR vs Milford Laux 3-4GR scheduled
09:00am Court #3 Sycamore Downing 6GR vs Goshen Durbin 6GR scheduled
09:00am Court #6 Deer Park Richmond 5GR vs Mason Bricking 5GR scheduled
09:30am Main Gym Indian Hill Cicchinelli 3-4GR vs MVCA Szabo 3-4GR scheduled
10:00am Main Gym White Oak Kinross 5GR vs Sycamore Dershem 5GR scheduled
10:00am Main Gym Wyoming Cordes 3-4GR vs Lebanon Rehberg 3-4GR scheduled
10:00am Main Gym Batavia Kissee 3-4GR vs Norwood Stacy 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Meyer 3-4GR vs White Oak Braun 3-4GR scheduled
10:15am Main Gym Oak Hills Hacker 6GR vs White Oak Meece 6GR scheduled
10:15am Court #2 Milford Geise 7-8GR vs Immaculate Conception Harrison 7-8GR scheduled
10:15am Court #4 Springboro Duncan 5-6GB vs Batavia Devore 5-6GB scheduled
10:15am Main Gym Williamsburg Feldhaus 6GR vs Batavia Maynard 6GR scheduled
10:15am Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Williamsburg LaGrange 3-4GR scheduled
10:15am Court #3 Goshen Chun 6GR vs Milford Ellison 6GR scheduled
10:15am Court #6 Goshen Ritchie 5GR vs Springdale Wells 5GR scheduled
10:30am Court #1 Seven Hills Ridgeway 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
10:45am Main Gym Indian Hill Schwartz 3-4GR vs Williamsburg Book 3-4GR scheduled
11:15am Main Gym White Oak Warren 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
11:15am Main Gym Wyoming Falhaber 6GR vs Mason Hartsock 6GR scheduled
11:15am Main Gym Batavia Keith 6GR vs New Richmond Bennett 6GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills Braun 3-4GR vs White Oak Griffin 3-4GR scheduled
11:30am Main Gym Oak Hills McCarthy 6GR vs White Oak Selmeyer 6GR scheduled
11:30am Main Gym Williamsburg Souder 6GR vs New Richmond Lally 6GR scheduled
11:30am Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Lebanon Burns 3-4GR scheduled
11:30am Court #3 Deer Park Beach 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
11:30am Court #6 Sycamore Tilton 5-6GB vs Mason Evans-Hubbard 5-6GA scheduled
11:45am Court #1 Seven Hills Bowman 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
12:00pm Main Gym Indian Hill Burroughs 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
12:30pm Main Gym White Oak Bratfish 7-8GR vs Springdale Pruitt 7-8GR scheduled
12:45pm Main Gym Oak Hills Tharp 6GR vs Oak Hills McNulty 6GR scheduled
12:45pm Main Gym Williamsburg West 6GR vs New Richmond Corwin 6GR scheduled
12:45pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Mason Oppy 3-4GR scheduled
12:45pm Court #3 Madeira Hambidge 6GR vs Immaculate Conception Harrison 6GR scheduled
12:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
01:15pm Main Gym Indian Hill Phillips 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
01:45pm Main Gym White Oak Mohamad 7-8GR vs Batavia Mosley 7-8GR scheduled
02:00pm Main Gym Oak Hills Waller 6GR vs Oak Hills Rouse 6GR scheduled
02:00pm Court #2 MVCA Huber 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
02:00pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Williamsburg McCarty 5-6GB scheduled
02:30pm Main Gym Indian Hill Ringer 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
03:00pm Main Gym White Oak Dennis 7-8GR vs Milford Vandergriff 7-8GR scheduled
Sunday, October 25, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Main Gym Oak Hills Tenkman 3-4GR vs Oak Hills Braun 3-4GR scheduled
12:00pm Court #2 Milford Laux 3-4GR vs Mason Cox 3-4GR scheduled
12:00pm Court #4 Mason Bricking 5GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
12:00pm Main Gym White Oak Griffin 3-4GR vs Oak Hills Meyer 3-4GR scheduled
12:00pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Madeira Crowley 3-4GR scheduled
12:00pm Court #3 Seven Hills Patel 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
12:00pm Main Gym Norwood Stacy 3-4GR vs Indian Hill Schwartz 3-4GR scheduled
12:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Indian Hill Ringer 6GR scheduled
12:00pm Court #5 Mason Stump 6GR vs Wyoming Falhaber 6GR scheduled
01:00pm Main Gym Batavia Maynard 6GR vs Williamsburg Souder 6GR scheduled
01:15pm Main Gym Oak Hills Rouse 6GR vs Oak Hills Hacker 6GR scheduled
01:15pm Court #2 Milford Hill 3-4GR vs Lebanon Rehberg 3-4GR scheduled
01:15pm Court #4 Milford Mandel 5GR vs Mason Hall 3-4GR scheduled
01:15pm Main Gym White Oak Braun 3-4GR vs Oak Hills Williams 3-4GR scheduled
01:15pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs New Richmond Noggle 3-4GR scheduled
01:15pm Court #3 Sycamore Dershem 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
01:15pm Main Gym Norwood Berling 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
01:15pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
01:15pm Court #5 Mason Hartsock 6GR vs Springdale Knapp 6GR scheduled
02:00pm Gym 2 Springdale Pruitt 7-8GR vs Batavia Mosley 7-8GR

rescheduled

02:00pm Main Gym Williamsburg LaGrange 3-4GR vs Indian Hill Cicchinelli 3-4GR scheduled
02:15pm Main Gym Batavia Devore 5-6GB vs Mason Evans-Hubbard 5-6GA scheduled
02:30pm Main Gym Oak Hills McNulty 6GR vs Oak Hills Abrams 6GR scheduled
02:30pm Main Gym White Oak Henschen 5GR vs Norwood Thompson 5GR scheduled
02:30pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Deer Park Querry 3-4GR scheduled
02:30pm Court #3 Madeira Chu 5GR vs Indian Hill Burroughs 5GR scheduled
02:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Goshen Chun 6GR scheduled
02:30pm Court #5 Milford Ellison 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
03:15pm Main Gym Williamsburg Book 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
03:45pm Main Gym White Oak Selmeyer 6GR vs Oak Hills Prue 6GR scheduled
03:45pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Lebanon Burns 3-4GR scheduled
03:45pm Court #3 MVCA DeBra 3-4GR vs Williamsburg Harmon 3-4GR scheduled
03:45pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
04:30pm Main Gym Williamsburg Graves 5-6GB vs Edgewood Reffitt 5-6GB scheduled
05:00pm Main Gym White Oak Meece 6GR vs Oak Hills McCarthy 6GR scheduled
05:00pm Court #2 MVCA Szabo 3-4GR vs Batavia Kissee 3-4GR scheduled
05:00pm Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled
05:45pm Main Gym Williamsburg McCarty 5-6GB vs Mason Hugenberg 5-6GB scheduled
06:15pm Main Gym White Oak McGranahan 6GR vs Oak Hills Waller 6GR scheduled